Nasze produkty << cofnij 
O firmie

Aktualności

Nasze produkty

Sklep internetowy

Zdrowe żywienie

Sprzedaż hurtowa

Regulamin sklepu

Przepisy

Kontakt

Ecropolis

PIERNIKI SZCZECIŃSKIE

CERTYFIKAT TAST 2012
Firma TAST od kilku lat zajmuje się produkcją żywności ekologicznej. Zdajmy sobie sprawę, iż odżywianie jest jednym z najważniejszych procesów życiowych, decydujacych o dobrym zdrowiu i samopoczuciu człowieka. W dzisiejszych czasach, kiedy nasz rynek zdominowała żywność wysokoprzetwarzana, konserwowana w celu zapewnienia długiego terminu przydatności, uboga w naturalne składniki i pierwotną energię, proponujemy alternatywny sposób odżywiania.

W asortymencie P.P.H. TAST znajdą Państwo szeroką gamę produktów roślinnych o wysokiej jakości. Szególną grupą są wyroby posiadające międzynarodowy certyfikat ekologiczny, do których wytwarzania używamy naturalnych surowców pochodzących z gospodarstw ekologicznych. Ponadto każdy z przepisów jest sprawdzany i analizowany przez osoby na codzień zainteresowane zdrowym stylem żywienia, uczestniczące w licznych konferencjach i dyskusjach poświęconych temu tematowi, posiadające szeroką wiedzę i same praktykujące ten styl życia. Liczy się dla nas przede wszystkim wysoka jakość produktu oraz jego wartość odżywcza zagwarantowana przez staranne dobieranie składników i stosowanie procedur produkcyjnych, które pozwalają zachować w pożywieniu optymalną ilość naturalnych niezbędnych człowiekowi do prawidłowego funkcjononowania elementów. Dzięki stosowaniu wysokiej jakości przypraw i dodatków pochodzenia roślinnego nasze produkty charakteryzuje niepowarzalny i głęboki smak, który często jest odmienny od smaku produktów oferowanych na rynku.

Zachęcamy Państwa do próbowania i zakupu naszych produktów, oraz do zainteresowania się zdrowym stylem żywienia, dzięki któremu odkryje się przed Państwem świat nowych niepowtarzalnych smaków oraz bogactwo jakie kryje przed nami natura.


ZAPRASZAMY DO NASZEGO SKLEPU INTERNETOWEGO!


 PPH Tast   ul. St. I. Witkiewicza 1b   71 - 121 Szczecin   tel./fax (091) 48 710 74 / tel. 48 728 85   poczta@tast.pl     realizacja www.ssi.com.pl